Firmamız Hakkında

MESA ELEKTROMARKET İLETİM AYDINLATMA ENERJİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mesa Aydınlatma

 Mesa Elektrik ve Aydınlatma kaliteli ve dürüst hizmeti kendine ilke edinerek kurulmuştur. Bu ilkelerden hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız sektörde büyümeye devam etmektedir.
Mesa Elektrik ve Aydınlatma gerek kendi kadrosu ile gerekse de alt bayiler temsilcileri aracılığıyla özellikle ülkemizde üretilen malzemeler başta olmak üzere kalitesi belgelenmiş, referanslı dünya markalarını da pazarlamaktadır. Firmamız malzeme tedarikçiliği veya taahhüt çalışması da yapmaktadır. Böyle bir çalışmada firmamız, iş sahibinin ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti vermektedir.
Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum.
Elit ante euismod non ligula vitae, congue imperdiet
Phasellus condimentum lorem nec neque mattis scelerisque.

Mesa Elektrik Aydınlatma olarak her türlü elektrik ve aydınlatma ürünleri ihtiyacınızı bol çeşit ve uygun fiyata karşılıyoruz.

Merkez Adres

Merkez:Türkmenbaşı Bulvarı Ali Bozdağanoğlu Bulv.Akdağ Plaza B Blok No: 50/I Seyhan/ADANA.

(322) 363 02 44 - 363 06 44

mesa@mesaaydinlatma.com.tr

(322) 363 08 44

Pts. - Cts: 9:00 - 18:00

Şube Adres

Şube:Cemal Gürsel Caddesi No: 37 Seyhan/ADANA.

(322) 363 33 004

info@mesaaydinlatma.com

(322) 363 33 01

Pts. - Cts: 9:00 - 18:00

Politikamız

Mesa Elektrik Aydınlatma personeline kurumun güvenlik gereksinimlerine uygun olarak hareket etmek, kurumun güvenilirliğini ve imajını korumak, üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde belirlenmiş uygunluğu sağlamak, teknik güvenlik kontrollerini uygulamak, kurumun temel ve destekleyici iş faaliyetlerinin en az kesinti ile devam etmesini sağlamayı hedefler.

Anahtarlar